Płatności bezgotówkowe

Czy zdarzyło się kiedyś, że klient wyszedł z Twojego sklepu, zakładu lub lokalu usługowego bez zakupów, bo nie mógł zapłacić kartą, a w pobliżu nie było bankomatu? Jeśli tak, najwyższy czas to zmienić!

Posiadanie terminala płatniczego w punkcie usługowym z dodatkowego udogodnienia stało się właściwie koniecznością. Przekłada się to bezpośrednio na liczbę klientów, a co za tym idzie - Twoje zyski - ponieważ aż 1/3 posiadaczy kart chce płacić tylko nimi.

Kartą można dziś zapłacić za wiele produktów i usług, nawet w miejscach takich jak autobus czy taksówka. Dla wielu osób stało się to naturalną formą płatności i dlatego coraz rzadziej mają przy sobie gotówkę.

Z tych względów Fundacja Polska Bezgotówkowa postawiła sobie za główny cel rozpowszechnienie obrotu bezgotówkowego wśród Polaków. Dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa w zaledwie trzech prostych krokach możesz dołączyć do świata bezgotówkowego i wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w terminal.

Dołączając do Programu przez okres 12 miesięcy nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z użytkowaniem terminala do obsługi płatności bezgotówkowych a więc transakcji kartą oraz urządzeniami mobilnymi.

Co jeszcze możesz zyskać?

  • większe bezpieczeństwo: nie trzymasz gotówki w kasie, nie musisz organizować jej transportu, pieniądze trafiają prosto na Twoje konto

  • sprawniejszą obsługę: nie martwisz się wydawaniem reszty, zmniejszasz kolejki

  • zwiększasz swoje zyski: klienci chętnie kupują bezgotówkowo, nie tracisz klientów korzystających wyłącznie z kart

Wejdź na polskabezgotowkowa.pl i sięgnij po terminal!

Zobacz przykłady przedsiębiorców, którzy zainstalowali terminale z Programu Polska Bezgotówkowa: