O akcji

Wiemy, że prowadzenie biznesu to walka, która codziennie zaczyna się od nowa. By utrzymać się na powierzchni, trzeba być elastycznym i na bieżąco dopasowywać się do potrzeb rynku, a dzień zazwyczaj zaczyna się i kończy myślą o tym, jak przyciągnąć nowych klientów.

:Dobry Znak, to przede wszystkim inicjatywa wspierająca rozwój małej przedsiębiorczości, która zrodziła się z tych właśnie potrzeb i powstała, by wznieść Twój biznes na nowy poziom. Długofalowym celem akcji jest także poprawa wyglądu naszych ulic i miast poprzez szerzenie przykładów i zasad dobrego projektowania. Jak :DobryZnak od Mastercard może wesprzeć rozwój Twojej firmy? Nasza platforma umożliwi Ci:

  • uzyskanie porad, dotyczących różnych sposobów promowania i reklamowania małego biznesu w internecie
  • dostęp do bogatej bazy wiedzy o zasadach projektowania szyldów i wymogach estetycznych, które coraz częściej właścicielom lokali narzucają (lub wkrótce będą narzucać) uchwały krajobrazowe
  • nawiązanie kontaktu z grafikami, projektantami oraz podwykonawcami, którzy w zgodzie z dobrymi praktykami i kryteriami estetycznymi dokonają przemiany szyldów
  • poznanie zalet akceptowania różnych metod płatności oraz odpowiedź na pytanie, jak bez ponoszenia kosztów wyposażyć lokal w terminal płatniczy.